Fearless logotyp
23 Juli - 28 Juli

Ladda ner konferens­appen

Talare

Jan Blom

Sverige

Talare Maria Lundqvist

Maria Lundqvist

Sverige

Joakim Lundqvist

Sverige

Talare Cash Luna

Cash Luna

Guatemala

Talare Sebastian Stakset

Sebastian Stakset

Sverige

Talare Simon Holst

Simon Holst

Sverige

Talare Øystein Gjerme

Øystein Gjerme

Norge

Talare Mats-Ola Ishoel

Mats-Ola Ishoel

Norge

Talare Carl-Gustaf Severin

Carl-Gustaf Severin

Sverige

Ankit Sajwan

Indien

Marie-Louise Nilsson

Sverige

Christian Åkerhielm

Sverige

Artister

ELIM

ELIM!

Sverige

Samuel Ljungblahd

Samuel Ljungblahd

Sverige

Schema

Tisdag | 23.07

19:00

Kvällsmöte

Joakim Lundqvist

Kyrksalen

19:00

JG | Möte m. Tom Stigson

22:00

Youth | Live musik | Youth Hangout-tältet

Onsdag | 24.07

10:00

Förmiddagsmöte

Maria Lundqvist

Kyrksalen

10:00

KIDS | Barnmöte

Arenan

12:00

Workshop Evangelisation

Infodisken

13:30

Pastorssamling

Kapellet

15:00

Eftermiddagsmöte

Simon Holst

Kyrksalen

15:00

KIDS | Hjältegrupper

Gymnasiekorridoren

15:00

KIDS | Jg Happening - Poängjakt

16:30

Youth | Open Games

Fotbollsplanen

17:00

Seminarium - “Building bridges”

Kapellet

19:00

Kvällsmöte

Sebastian Stakset

Kyrksalen

19:00

JG | Möte m. Viola Soto

Barnkyrkan

22:00

Youth | Talkshow | Youth Hangout-tältet

Torsdag | 25.07

09:30

Bön

Kyrksalen

10:00

Förmiddagsmöte

Mats-Ola Ishoel

Kyrksalen

12:00

KIDS | Barnmöte

Arenan

12:00

Workshop Evangelisation

Infodisken

13:00

LEAD | Ledarseminarium | Bakre läktaren

13:00

Youth | FIFA Turnering | Youth Hangout-tältet

15:00

Eftermiddagsmöte

Øystein Gjerme

Kyrksalen

15:00

KIDS | Hjältegrupper

Gymnasiekorridoren

15:00

KIDS | JG Happenings

19:00

Kvällsmöte

Ankit Sajwan

Kyrksalen

19:00

JG | Möte m. Albin Tjäder

Barnkyrkan

22:00

Helige Ande-kväll

Kyrksalen

22:00

Youth | Talkshow | Youth Hangout-tältet

Fredag | 26.07

09:30

Bön

Kyrksalen

10:00

Förmiddagsmöte

Marie-Louise Nilsson

Kyrksalen

10:00

KIDS | Barnmöte

Arenan

12:00

Workshop Evangelisation

Infodisken

13:00

Hennes Seminarium

Flavia Perez

Kapellet

13:00

Youth | Water Fight

Fotbollsplanen

15:00

Eftermiddagsmöte

Carl-Gustaf Severin

Kyrksalen

15:00

KIDS | Hjältegrupper

Gymnasiekorridoren

16:00

KIDS | JG Happening - Water Fight

17:00

Företagarmöte

Orangeriet

19:00

Kvällsmöte

Cash Luna

Kyrksalen

19:00

JG | Möte m. Carl-Gustaf Severin

Barnkyrkan

22:00

Youth Night

Kyrksalen

Lördag | 27.07

10:00

Förmiddagsmöte

Cash Luna

Kyrksalen

10:00

KIDS | Barnmöte

Arenan

12:00

Workshop Evangelisation

Kapellet

12:00

Workshop Evangelisation

Infodisken

13:00

Youth | Fotbollsturnering

Fotbollsplanen

13:00

LEAD

Cash Luna

13:00

Youth | Fotbollsturnering

Fotbollsplanen

15:00

Lovsångsgudstjänst m. Elim Worship

Kyrksalen

15:00

KIDS | Hjältegrupper

Gymnasiekorridoren

15:00

KIDS | JG Happening - Brännbolsturnering

19:00

Kvällsmöte

Christian Åkerhielm,

Jan Blom

Kyrksalen

19:00

JG | Möte m. Hanna Rothlin

21:00

Youth | Final fotbollsturneringen

Fotbollsplanen

Söndag | 28.07

10:00

Förmiddagsmöte

Kyrksalen

10:00

KIDS | Barnmöte

Arenan

10:00

JG | Möte m. Stian Omdahl

Barnkyrkan

Info

Ladda ner appen

Planera din konferens

Boende

Följ oss