Schema

Tisdag 25/7

Kvällsmöte

Joakim Lundqvist

Tid: 19.00
Plats: Kyrksalen

JG

Möte m. Victoria Stigson

Plats: Barnkyrkan

Pastorssamling

Tid: Efter mötet
Plats: Kapellet

Boksignering

Ville Männistö

Tid: 21.00
Plats: Bok- & utställningsområdet

Onsdag 26/7

Bön

Tid: 09.30
Plats: Kyrksalen

Förmiddagsmöte

Mats-Ola Ishoel

Tid: 10.00
Plats: Kyrksalen

KIDS

Barnmöte

Plats: Arenan

Boksignering

Mats-Ola Ishoel

Tid: 12.00
Plats: Bok- & utställningsområdet

Workshop

Evangelisation

Tid: 12.00
Plats: Infodisken

Youth

Open Games

Tid: 13.00
Plats: Arenan

Eftermiddagsmöte

Carl-Gustaf Severin

Tid: 15.00
Plats: Kyrksalen

KIDS | Safarigrupper

JG | Happening

Plats: Barnkyrkan

Street Mission

Inbjudan Night of Hope

Tid: Direkt efter mötet
Plats: Infodisken

Kvällsmöte

Night of Hope

Betz Assefa och Flavia Perez
Tid: 19.00
Plats: Kyrksalen

JG

Möte m. Stian Omdal

Plats: Barnkyrkan

Torsdag 27/7

Bön

Tid: 09.30
Plats: Kyrksalen

Förmiddagsmöte

Maria Lundqvist

Tid: 10.00
Plats: Kyrksalen

KIDS

Barnmöte

Plats: Arenan

Workshop

Evangelisation

Tid: 12.00
Plats: Infodisken

Youth

FIFA-turnering

Tid: 13.00
Plats: Youth-tältet
(Incheckning i tältet 12:00)

LEAD | Ledarseminarium

Joakim Lundqvist

Tid: 13.00
Plats: Bakre läktaren i Kyrksalen 

LEAD | Breakout Sessions

Worship

Tid: 14.00
Plats: Kapellet

Barn & Unga

Tid: 14.00
Plats: Loungen

Eftermiddagsmöte

Albert Veksler

Tid: 15.00
Plats: Kyrksalen

KIDS | Safarigrupper

JG | Happening

Plats: Barnkyrkan

Kvällsmöte

Elaine Fisher

Tid: 19.00
Plats: Kyrksalen

JG

Möte m. Christofer Zachrisson

Plats: Barnkyrkan

Helige Ande-kväll

Tid: 22.00
Plats: Kyrksalen

 

Fredag 28/7

Bön

Tid: 09.30
Plats: Kyrksalen

Förmiddagsmöte

Elaine Fisher

Tid: 10.00
Plats: Kyrksalen

KIDS

Barnmöte

Plats: Arenan

Workshop

Evangelisation

Tid: 12.00
Plats: Infodisken

Youth

Basketturnering

Tid: 13.00
Plats: Arenan
(Incheckning i tältet 12:00)

Hennes seminarium

Elaine Fisher

Tid: 13.00
Plats: Bakre läktaren i Kyrksalen

Eftermiddagsmöte

Dmitry Bodyu

Tid: 15.00
Plats: Kyrksalen

KIDS | Safarigrupper

JG | Happening – Water Fight

Plats: Kulan

Företagarmöte

John Paul Caswell

Tid: 17.00
Plats: Orangeriet

Kvällsmöte

Jonathan Stockstill

Tid: 19.00
Plats: Kyrksalen

JG

Möte m. Carl-Gustaf Severin

Plats: Barnkyrkan

Pastorssamling

Tid: Efter mötet
Plats: Kapellet

Boksignering

Jonathan Stockstill

Tid: 21.00
Plats: Bok- & utställningsområdet

Revival Night

Elaine Fisher

Tid: 22.00
Plats: Kyrksalen

Lördag 29/7

Bön

Tid: 09.30
Plats: Kyrksalen

Förmiddagsmöte

Jonathan Stockstill

Tid: 10.00
Plats: Kyrksalen

KIDS

Barnmöte

Plats: Arenan

Workshop

Evangelisation

Tid: 12.00
Plats: Infodisken

Youth

Fotbollsturnering

Tid: 13.00
Plats: Kulan
(Incheckning vid kulan 12:00)

LEAD | Ledarseminarium

Jonathan Stockstill

Tid: 13.00
Plats: Bakre läktaren i Kyrksalen 

Eftermiddagsmöte

Worship Session

Tid: 15.00
Plats: Kyrksalen

KIDS | Safarigrupper

JG | Happening

Plats: Barnkyrkan

Kvällsmöte

Livets Ord 40 år

Tid: 19.00
Plats: Kyrksalen

JG

Möte m. Hanna Rothlin

Plats: Barnkyrkan

Youth

Fotbollsturnering Final

Tid: 22.00
Plats: Kulan

Söndag 30/7

Bön

Tid: 09.30
Plats: Kyrksalen

Förmiddagsmöte

Rune Borgsø

Tid: 10.00
Plats: Kyrksalen

KIDS

Barnmöte

Plats: Arenan

JG

Möte m. Albin Tjäder

Plats: Barnkyrkan

Europakonferensen 2023
25 - 30 juli

 

Livets Ords stora sommarkonferens.
Sommarens bästa dagar.

© 2023 Livets Ord

© 2023 Livets Ord