Här hittar du allt du behöver för att inte missa något av allt det som händer under konferensen. Varje dag börjar vi 09.30 med bön inför dagen i kyrksalen oh dörrarna öppnas 09.15. Om du letar efter barnens eller ungdomarnas-schema så hittar du det här under.

23 söndag
juli
TidHändelseTalarePlats
19.00KvällsmöteNicky CruzKyrksalen
24 måndag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteNicky CruzKyrksalen
13.00LedarseminariumMark RamseyKyrksalen
15.00EftermiddagsmöteMark RamseyKyrksalen
19.00KvällsmöteSuliasi KuruloKyrksalen
25 tisdag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteSuliasi KuruloKyrksalen
13.00LedarseminariumLarry StockstillKyrksalen
15.00EftermiddagsmöteLarry StockstillKyrksalen
19.00KvällsmöteEddy LeoKyrksalen
26 onsdag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteEddy LeoKyrksalen
13.00LedarseminariumJoakim LundqvistKyrksalen
15.00IsraelmöteJoakim LundqvistKyrksalen
19.00KvällsmöteJentezen FranklinKyrksalen
27 torsdag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteMaria LundqvistKyrksalen
15.00EftermiddagsmöteMats-Ola IshoelKyrksalen
19.00KvällsmöteJentezen FranklinKyrksalen
28 fredag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteVille MännistöKyrksalen
13.00LedarseminariumJosefine AreniusBakre läktaren
15.00EftermiddagsmöteJosefine AreniusKyrksalen
19.00KvällsmöteJohn BevereKyrksalen
22.00NattmöteSebastian StaksetKyrksalen
29 lördag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00FörmiddagsmöteJohn BevereKyrksalen
15.00EftermiddagsmöteCarl Gustaf SeverinKyrksalen
19.00KvällsmöteJoakim LundqvistKyrksalen
30 söndag
juli
TidHändelseTalarePlats
10.00SöndagsgudstjänstJoakim & Maria LundqvistKyrksalen
TidHändelseTalarePlats
9.45Incheckning Lilla BarnBarnkyrkan
10.00Barnmöte - Lilla BarnBarnkyrkan
10.00WorkshopsKristna Skolan
10.00Barnpassning Kristna Skolan
12.00-15.00Festivalområdet är öppetFestivalområdet
14.45Incheckning Stora BarnBarnkyrkan
15.00Barnmöte Stora BarnBarnkyrkan
15.00BarnpassningKristna Skolan
15.00JG Möte
17.00-18.30Festivalområdet är öppetFestivalområdet
24 måndag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30InnebandyturneringFotbollsplanen
15.00TonårsmöteSebastian AsklundUngdomsloungen
16.30Gladiator/Bumper ballsFotbollsplanen
21.00Häng i LoungenUngdomsloungen
25 tisdag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30InnebandyturneringFotbollsplanen
15.00TonårsmöteEmma MarkströmUngdomsloungen
16.30Häng i LoungenUngdomsloungen
21.00Häng i LoungenUngdomsloungen
26 onsdag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30VolleybollturneringFotbollsplanen
15.00TonårsmöteDavid BymanUngdomsloungen
16.30Häng i LoungenUngdomsloungen
21.00Häng i LoungenUngdomsloungen
27 torsdag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30WaterfightFotbollsplanen
15.00TonårsmöteAlexey RomanovUngdomsloungen
16.30Fifa-turneringUngdomsloungen
21.00Häng i LoungenUngdomsloungen
28 fredag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30Laser skirmishFotbollsplanen
15.00TonårsmöteEddie StigsonUngdomsloungen
16.30Häng i LoungenUngdomsloungen
22.00NattmöteSebastian StaksetKyrksalen
29 lördag
juli
TidHändelseTalarePlats
12.30FotbollsturneringFotbollsplanen
15.00TonårsmöteUngdomsloungen
16.30Häng i LoungenUngdomsloungen
21.00Final i LoungenUngdomsloungen